Zlaté cihly Valcambi

Zlaté cihly z produkce rafinérie Valcambi mají efektní provedení,  připomínající tabulku čokolády.Tabulka zlata je perforovaná a umožňuje odlamování po 1 gramu zlata. Valcambi combi bary se vyrábějí v provedení 50 gramů zlata, 100 gramů zlata a 500 gramů zlata.

Prodejci se snaží tyto slitky popularizovat a tvrdí, že možnost odlamovat ze zlatého slitku malé gramové zlaté slitky je výhodou. Vycházejí tím vstříc doomsayerům (investorům, očekávajícím zkázu finančního systému) a tvrdí, že tyto combi bary Valcambi jsou připraveny pro platby ve zlatě. Zkrátka že v budoucnu budeme v peněženkách místo kreditních karet a bankovek nosit zlaté a stříbrné Valcambi combi bary a odlamovat při placení malé zlaté nebo stříbrné slitky.

Praxe je ovšem taková, že se tyto Valcambi combi bary neuchytily. Důvody, proč zlaté cihly Valcambi na trhu neuspěly, jsou popsány v článku Zlaté slitky, tabule po 1 gramu. Každý investor by měl zvážit, zda tyto slitky má vůbec smysl do porfolia zařazovat.

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Uncategorized, Zlaté cihly Valcambi se štítky , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Jedna reakce na Zlaté cihly Valcambi

  1. Mr WordPress napsal:

    Hi, this is a comment.
    To delete a comment, just log in, and view the posts‘ comments, there you will have the option to edit or delete them.

Zlaté cihly: Komentář k aktuálnímu článku

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s